Пропонуємо вам послугу доставки пиломатеріалів по Черкасам та Черкаській області. Наша компанія має власний автопарк з різними вантажними автомобілями, вантажниками та водіями. Ми зробимо все за вас і заощадимо ваш час: завантажимо потрібний товар у вантажівку і доставимо товар за адресою у зручний для вас час.

Погрузка газобетона

Завантаження газобетону

Погрузка газобетона

Завантаження газобетону

Погрузка пиломатериалов

Завантаження пиломатеріалів

Погрузка тротуарной плитки

Завантаження тротуарної плитки

1Скільки коштує доставка?
Вартість доставки розраховується індивідуально, залежно від обсягу пиломатеріалів та віддаленості від нашого складу. Для уточнення вартості доставки зателефонуйте нашим менеджерам. 
2Чи можливий самовивіз?
Ви можете самостійно забрати товар із нашого складу та вивезти його на власному транспорті. Для цього необхідно дізнатися про наявність у с. Червона Слобода та приїхати до нас на склад.
3Як оплатити?
Ви можете сплатити замовлення безготівковим переказом або готівкою при отриманні замовлення. Ми працюємо з фізичними та юридичними особами.
4Як здійснюється доставка?
Без вивантаження товару та підйому на поверх. У будь-який день та зручний час (Пн-Пт: з 8:30 до 17:00, Сб: з 9:00 до 15:00) до місця, зупинка в якому не порушуватиме ПДР і в якому виключається пошкодження вантажного автомобіля, що доставляє груз.
За попереднім погодженням по телефону про готовність прийняти товар
5Як відбувається отримання товару?
Перевірити комплектацію замовлення. Прийняти товар та здійснити розвантаження автомобіля самотужки. Підписати акт приймання товару (або здійснити оплату за готівку кур'єру)